Symposion

Rejestracja »
XI Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej

Imprezy

W dniu 13 czerwca zapraszamy do Restauracji Starówka na imprezę towarzyszącą we włoskim stylu z udziałem włoskiego piosenkarza Mateo Mazzuca

W programie imprezy uwzględniono koncert, zabawę taneczną, uroczystą kolację oraz liczne niespodzianki.


Matteo Mazzucca

Matteo Mazzucca urodził się w Rzymie. Uczył się śpiewu pod okiem nauczycieli z USA, Włoch, Irlandii i Polski. Matteo jest certyfikowanym nauczycielem metody “Speech Level Singing”. Uczestniczył w Polsce w licznych programach telewizyjnych, między innymi “Euro Show” na TVP1 i “Dzień Dobry Polsko” w Superstacja TV. Ponadto był gościem i występował w niektórych programach w telewizji Al-Jazeera TV.

Jako włoski wokalista, Matteo wystąpił na warszawskiej scenie Strefy Kibica z okazji finału Euro 2012. Zaśpiewał także podczas wydarzenia “Street Party 2012” na warszawskim Placu Zamkowym. W tym samym roku otrzymał również prestiżowy dowód uznania od Polskiej Akademia Nauk z Warszawy dla swoich koncertów muzyki włoskiej.

Jako wokalista, Matteo wykonuje w Polsce niektóre z największych przebojów muzyki włoskiej, proponując im własną interpretację. Promuje także kilka pięknych włoskich utworów nieznanych dotychczas w Polsce. Na jego repertuar składają się między innymi takie szlagiery piosenki jak "Azzurro" i "Soli" Adriano Celentano, "Solo noi" i "L'italiano" Toto Cutugno, "Senza una donna" Zucchero, "Nel blu dipinto di blu (volare)" Domenico Modugno, "Tu vuo fa l’americano" Renato Carosone, "Quando quando quando" Tony Renis, “Tornerò” Santo California, “Che sarà” Josè Feliciano. Jego spektakl muzyczny zbiera dużo pochwał i odnosi wielki sukces wśród publiczności, jak również zdobywa uznanie ze strony krytyków.

Koncert Matteo odbędzie się w towarzystwie pianisty oraz gitarzysty/perkusisty.


Koszt udziału w imprezie: 200 zł

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys