Symposion

Rejestracja »

Wygraj 20th WONCA

Szanowni Państwo,

 

Z uwagi na przeciążenie sieci internetowej w okresie Wielkanocnym, z czym bezpośrednio związany był problem z dostarczeniem bardzo interesującej oferty na Państwa adresy e-mail, firma Symposion postanowiła ponownie przesłać mailing, przedłużając termin obowiązywania oferty do czwartku 4 kwietnia 2013.

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i zachęcamy do skorzystania z oferty.

Szanowna Pani Doktor/ Panie Doktorze,


Tradycja zawsze rodzi się na naszych oczach i z naszym udziałem! Dlatego możemy i chcemy być z niej dumni - wszyscy. Tegorocznym

 

X-tym Jubileuszowym Zjazdem PTMR

 

we Wrocławiu podkreślamy ważny moment w historii tworzenia tradycji środowiska Lekarzy Rodzinnych - Naszego Środowiska. Zaczynaliśmy w Polsce praktycznie od zera, w trudnych, zmiennych  warunkach realiów minionych czasów. I w zaledwie kilkanaście lat zbudowaliśmy silną lekarską grupę zawodową reprezentowaną przez Nasze Towarzystwo – Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej. Od samego początku stawialiśmy na jakość i to przyniosło znakomite efekty. Wspólnie budowaliśmy potrzebę zrzeszenia się, doskonalenia naszych umiejętności, pogłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń jak również ludzką potrzebę poznawania się nawzajem, osobiście. Realizowaliśmy to bardzo skutecznie poprzez Nasze wspólne coroczne spotkania. 13 lat naszej historii to 13 Kongresów i Zjazdów PTMR! Możemy naprawdę być dumni! Sami spójrzcie – 13 Naszych Spotkań w 8 miejscach Polski to:

Zdumiewające, prawda? Tak właśnie wspólnie tworzyliśmy naszą tożsamość. Medycyna rodzinna i liczni sympatycy tej młodej, dynamicznie rozwijającej się dziedziny terapeutycznej spotykają się w tym roku wspólnie, jubileuszowo w gościnnym Wrocławiu – mieście, które na swój sposób również budowało od nowa swoją tożsamość. Po wojnie. Jednością wspólnie podejmowanych inicjatyw. Dziś jego niezwykła atmosfera pomoże uświetnić Nasze Święto.


Komitet Naukowy i Organizacyjny X Zjazdu, Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej oraz zawsze wspierająca inicjatywy edukacyjne firma Symposion dołożyli wszelkich starań, by to wyjątkowe spotkanie, dostarczyło całemu środowisku lekarskiemu maksymalnej satysfakcji z aktywnego uczestnictwa w zjeździe medycyny rodzinnej współczesnych wyzwań.

 

Mamy nadzieję, że organizacja tego Jubileuszowego Spotkania spotka się z dużym zainteresowaniem naszego środowiska i efektem tego będzie aktywna chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu. Liczymy, Pani Doktor/ Panie Doktorze, również na Twoją obecność. Jest ona dla nas bardzo ważna i potwierdzi nasze wspólne zrozumienie dla wysiłków Organizatorów na rzecz wspólnego pogłębiania naszych więzi.

 
Mecenas organizacyjny Zjazdu, firma Symposion, wychodząc naprzeciw potrzebie aktywnego wsparcia tego szczególnego momentu, ufundował specjalne nagrody dla rejestrujących się w terminie od 29.03 do 04.04.2013. Przeczytaj poniższe zasady i zostań uczestnikiem zjazdu już dziś.

Zarejestruj się w okresie od 29.03 do 04.04.2013 na stronie

symposion.pl/x-zjazd-ptmr/rejestracja

a weźmiesz udział w losowaniu wyjątkowych nagród:

  

Jeśli dokonałeś rejestracji swojego uczestnictwa w wyżej wymienionym okresie, weźmiesz udział w losowaniu powyższych nagród. Oficjalne losowanie odbędzie się w piątek 5 kwietnia 2013 w siedzibie firmy Symposion o godzinie 12.30. Jeśli chcesz poznać jego wyniki, wejdź na stronę

symposion.pl/x-zjazd-ptmr/wygraj-20th-wonca-world/wyniki-losowania

i obejrzyj oficjalną relację filmową z przebiegu losowania. Na stronie tej opublikujemy również wyniki w formie listy zwycięzców. Zwycięzcy otrzymają oficjalne potwierdzenie o zdobyciu nagród na adres podanego przez nich e-maila.

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do decyzji o rejestracji w tym okresie i życzymy szczęścia w losowaniu nagród! 

Rejestruj się dziś i zdobywaj wyjątkowe nagrody!

Z poważaniem

Komitet Naukowy i Organizacyjny X Zjazdu PTMR

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej

Symposion

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys