Symposion

Rejestracja »

Wyniki losowania

Oficjalne losowanie odbyło się w poniedziałek 15 kwietnia 2013 w siedzibie firmy Symposion o godzinie 12.00. Jeśli chcesz poznać jego wyniki, wejdź na stronę symposion.pl/x-zjazd-ptmr/promocja/wyniki-losowania_1 i obejrzyj oficjalną relację filmową z przebiegu losowania. Na stronie tej opublikowano również wyniki w formie listy zwycięzców. Zwycięzcy otrzymają oficjalne potwierdzenie o zdobyciu nagród na adres podanego przez nich e-maila.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagrodzeni:

3 x tablet firmy Samsung Galaxy Tab 2 do surfowania po najciekawszych portalach medycznych świata  w każdym miejscu, w każdym czasie…i nie tylko.

Anita Borkowska
Magdalena Kucharska
Beata Hausman
 

20 x voucher na fantastyczne weekendy we dwoje w uroczych hotelach, kolacje w znakomitych restauracjach czy pobyty w renomowanych spa.

3 vouchery na pobyty weekendowe dla 2 osób w Hotelu The Granary 5* 
Katarzyna Kwiatkowska  
Aksana Kharchanka  
Anna Kołacińska  
3 vouchery do Hotelu Vega dla dwóch osób na nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją, z możliwością wykorzystania w dowolny weekend w 2013 r. 
Tatsiana Roubuts  
Monika Wojciechowska  
Sylwina Dębska  
3 vouchery do Hotelu Bacero dla dwóch osób na nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją, z możliwością wykorzystania w dowolny weekend w 2013 r.  
Katarzyna Maszczyk  
Mirosława Huras  
Donata Racka  
Pakiet 6 dwuosobowych voucherów do Spa Platinum Palace do wykorzystania przez 3 miesiące  uprawniających do bezpłatnego wejścia do strefy wellness (powitanie lampką wina musującego), z korzystaniem z saun mokrej i suchej, jaccuzi, strefy fitness oraz 6 voucherów na kursy tańca Akademia Ruchu 
Jacek Cimanowski  
Monika Ostrowska  
Renata Sternal Kowalewska  
Wiesława Cichoń-Frey  
Urszula Stanclik  
Beata Ciara-Brodziak  
2 dwuosobowe vouchery na kolację do restauracji Novocaina Wrocław 
Siarhej Roubuts  
Agnieszka Kuśmierczyk-Wrona  

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys