Symposion

Rejestracja »

List powitalny

 

 

Dostojni Goście,

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy

 

W imieniu własnym oraz Komitetu Naukowego i Komitetu Organizacyjnego Zjazdu mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do stolicy Dolnego Śląska -  Wrocławia.

Po raz kolejny jesteśmy gospodarzami Zjazdu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej i chcielibyśmy, aby X Zjazd PTMR okazał się owocnym i interesującym spotkaniem środowisk medycznych, spełnił Państwa oczekiwania i pozostawił trwały ślad w pamięci.

Tegoroczny zjazd będzie inny niż wszystkie dotychczasowe. 30 grudnia 2012 roku zmarł Pan Profesor Andrzej Steciwko – założyciel i wieloletni prezes PTMR. Odszedł nagle, niespodziewanie, jakby w pół zdania… Miał mnóstwo planów na nadchodzący 2013 rok. Profesor zawsze był człowiekiem pełnym inwencji, niezwykle twórczym i inspirującym. Bardzo Go nam wszystkim brakuje.

X Jubileuszowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej poświęcamy pamięci Pana Profesora, będziemy Go wielokrotnie wspominać – podczas uroczystej inauguracji, w poświęconej Mu sesji naukowej i na stoisku PTMR, gdzie będzie można obejrzeć zdjęcia i filmy z różnych wydarzeń z ostatnich kilkunastu lat. Zapraszamy do rozmów i wspomnień!

Ale oczywiście nie zapominamy o naukowo-szkoleniowym charakterze wydarzenia. Czekają na Państwa ciekawe sesje, prowadzone przez wybitnych specjalistów, warsztaty praktyczne oraz multimedialne sesje plakatowe, gdzie będzie można zaprezentować swój własny dorobek naukowy. Poruszone zostaną liczne zagadnienia dotyczące najczęstszych i najtrudniejszych problemów z codziennej praktyki lekarza rodzinnego, również aspekty prawne.

Materiały Naukowe X zjazdu PTMR zostaną opracowane i wydane w kwartalniku „Family Medicine & Primary Care Review”.

Podczas zjazdu pragniemy Państwu również zapewnić chwile rozrywki i wytchnienia. Już dziś zapraszamy na koncert i imprezę plenerową w pobliżu Hali Stulecia, podczas której obejrzą Państwo pokaz fontanny, która jest słynną wrocławską atrakcją ostatnich lat.

Specjalne niespodzianki przygotowała dla Państwa również firma Symposion, która świętuje swoje 20-te urodziny.

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo w tym roku wziąć udział w zjeździe PTMR, a przy okazji odwiedzić piękne i nowoczesne miasto. Wrocław jest określany jako „miasto spotkań”, więc – spotkajmy się we Wrocławiu!

 

Przewodniczący Komitetu Naukowego                                     Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

X Zjazdu PTMR                                                                        X Zjazdu PTMR 

Prof. dr hab. Kazimierz A. Wardyn                                           Dr Agnieszka Mastalerz-Migas

                                                                                               

 

 

 

 Prof. dr hab. n. med. Andrzej Steciwko

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys