Symposion

Rejestracja »
Podyplomowa Szkoła Polskiego Towarzystwa Pediatrii

Adres Symposion

Szanowni Państwo,

MHfoto

mija właśnie 12 lat, od czasu kiedy obdarzono nas zaufaniem powierzając przygotowanie cyklu szkoleń regionalnych w dziedzinie pediatrii w Polsce, w ramach projektu Podyplomowa Szkoła Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Cykl ten powołany do życia przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego w celu zapewnienia lekarzom pediatrii oraz lekarzom rodzinnym możliwości realizowania obowiązku ustawicznego kształcenia w zakresie pediatrii był dla nas zawsze sprawą priorytetową, pozwalającą kontynuować w najbardziej prestiżowy sposób, bogatą tradycję konferencji regionalnych, które nasza firma przygotowywała od początku lat dziewięćdziesiątych.

W trakcie 12-letniej wspólnej historii, dzięki autorytetowi Dyrektor Szkoły Pani Profesor Mieczysławy Czerwionki - Szaflarskiej mieliśmy zaszczyt gościć w ramach programów Szkół najwybitniejszych wykładowców i ekspertów w dziedzinie pediatrii w Polsce i na świecie.


Będzie dla nas ogromnym zaszczytem gościć Państwa w ramach spotkań Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego w roku 2014. Dziękując Państwu za przychylne przyjęcie projektu Podyplomowej Szkoły PTP, o czym świadczy stale rosnąca frekwencja uczestników, chciałabym zaprosić na jego przyszłoroczną edycję, której motto niezniennie brzmi „Wiedza, praktyka, prestiż”. Zapraszamy Państwa do udziału w 14 spotkaniach cyklu, w ramach którego Komitet Naukowy pod przewodnictwem Pani Profesor Mieczysławy Czerwionki - Szaflarskiej - Dyrektora Podyplomowej Szkoły PTP przedstawi w nowoczesnej, interaktywnej formule wykłady poruszające najistotniejsze zagadnienia z zakresu pediatrii.

 

Serdecznie zapraszam,

Małgorzata Hein
Prezes Zarządu Symposion

 

Małgorzata Hein, z wykształcenia filolog, polonista – Absolwentka Wydziału Filologii Polskiej UAM w Poznaniu. Prezes Zarządu firmy Symposion (wcześniej Agora i Agora Intl.) W roku 1993 zakłada pierwszą w Polsce firmę zajmującą się kompleksową organizacją złożonych przedsięwzięć edukacyjno – szkoleniowych, głównie na polu medycyny i farmacji. W ciągu 20 lat funkcjonowania firmy współpracuje z czołowymi polskimi medycznymi towarzystwami naukowymi (m.in. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Polskie Towarzystwo Alergologiczne, Polskie Towarzystwo Gastroenterologiczne, Polskie Towarzystwo Endokrynologiczne, Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Towarzystwo Internistów Polskich) w zakresie tworzenia koncepcji oraz realizacji ponad 2000 najważniejszych spotkań statutowych i programów edukacyjnych skierowanych do środowiska lekarskiego (zjazdy, kongresy, konferencje, programy edukacyjne). Członek komitetów organizacyjnych licznych zjazdów, kongresów medycznych krajowych i międzynarodowych, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. tytuł „Przyjaciela Lekarza Rodzinnego” przyznany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej za działalność na rzecz rozwoju medycyny rodzinnej (2005), Medal z okazji X-lecia istnienia PTMR (2010), tytuł „Wysoki Poziom” za „…wysokie standardy etyczne i rzetelność w biznesie oraz profesjonalną współpracę z miesięcznikiem Lekarz ”(2010) i inne. Inicjator wielu akcji charytatywnych i prospołecznych przy aktywnej współpracy z fundacjami i organizacjami pożytku publicznego. W czasie 20-letniej historii funkcjonowania firmy Symposion stworzyła kanony profesjonalnej organizacji przedsięwzięć edukacyjno – szkoleniowych w Polsce przy zachowaniu najwyższych standardów biznesowych i etycznych. Wytyczne te są realizowane konsekwentnie przez starannie dobrany zespół specjalistów, który z sukcesem wprowadza je w życie podczas przygotowywanych przez siebie wydarzeń kongresowych i konferencyjnych.

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys