Symposion

Rejestracja »
Podyplomowa Szkoła Polskiego Towarzystwa Alergologii

Adres Symposion

Szanowni Państwo,

MHfoto

mam zaszczyt i przyjemność poinformować Państwa o rozpoczęciu kolejnego cyklu spotkań w ramach Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Jestem niezwykle dumna z faktu, że wspólnie z inicjatorem projektu Panem Profesorem Piotrem Kuną, udało nam się stworzyć Szkołę, która tworzy idealne miejsce wymiany wiedzy i poglądów pomiędzy najwyższej klasy specjalistami, uznanymi autorytetami w danej dziedzinie, a grupą otwartych na edukację i samokształcenie, świadomych swej misji lekarzy.

Cykl ten powołany do życia w celu ustawicznego kształcenia w zakresie alergologii dla lekarzy alergologów oraz lekarzy pierwszego kontaktu odpowiadał na wzmożone zapotrzebowanie środowiska medycznego i spotkał się z bardzo przychylnym przyjęciem. W trakcie 5 lat funkcjonowania mieliśmy zaszczyt gościć w ramach programów Szkół najwybitniejszych wykładowców w dziedzinie alergologii, współpracować z liderami w branży farmaceutycznej, a przede wszystkim – gościć Państwa we wszystkich ważnych ośrodkach akademickich.

Dziękując Państwu jeszcze raz za pozytywne przyjęcie projektu Podyplomowej Szkoły PTA chciałabym zaprosić na jego przyszłoroczną edycję, której motto jest „Wiedza, praktyka, przyszłość”. Zapraszamy Państwa do udziału w 11 spotkaniach cyklu, w ramach którego Komitet Naukowy pod przewodnictwem Pana Profesora Piotra Kuny – Dyrektora Podyplomowej Szkoły PTA przedstawi w nowoczesnej, interaktywnej formie cykl wykładów poruszających najistotniejsze zagadnienia z zakresu alergologii.

Będzie dla nas ogromnym zaszczytem gościć Państwa w ramach spotkań Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Alergologicznego w roku 2014.

 

Serdecznie zapraszam

Małgorzata Hein

MHsign

 

 

 

Przezes Zarządu Symposion sp. z o.o.

 

Małgorzata Hein, z wykształcenia filolog, polonista – Absolwentka Wydziału Filologii Polskiej UAM w Poznaniu. Prezes Zarządu firmy Symposion (wcześniej Agora i Agora Intl.) W roku 1993 zakłada pierwszą w Polsce firmę zajmującą się kompleksową organizacją złożonych przedsięwzięć edukacyjno – szkoleniowych, głównie na polu medycyny i farmacji. W ciągu 20 lat funkcjonowania firmy współpracuje z czołowymi polskimi medycznymi towarzystwami naukowymi (m.in. Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Polskie Towarzystwo Alergologiczne, Polskie Towarzystwo Gastroenterologiczne, Polskie Towarzystwo Endokrynologiczne, Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Towarzystwo Internistów Polskich) w zakresie tworzenia koncepcji oraz realizacji ponad 2000 najważniejszych spotkań statutowych i programów edukacyjnych skierowanych do środowiska lekarskiego (zjazdy, kongresy, konferencje, programy edukacyjne). Członek komitetów organizacyjnych licznych zjazdów, kongresów medycznych krajowych i międzynarodowych, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. tytuł „Przyjaciela Lekarza Rodzinnego” przyznany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej za działalność na rzecz rozwoju medycyny rodzinnej (2005), Medal z okazji X-lecia istnienia PTMR (2010), tytuł „Wysoki Poziom” za „…wysokie standardy etyczne i rzetelność w biznesie oraz profesjonalną współpracę z miesięcznikiem Lekarz ”(2010) i inne. Inicjator wielu akcji charytatywnych i prospołecznych przy aktywnej współpracy z fundacjami i organizacjami pożytku publicznego. W czasie 20-letniej historii funkcjonowania firmy Symposion stworzyła kanony profesjonalnej organizacji przedsięwzięć edukacyjno – szkoleniowych w Polsce przy zachowaniu najwyższych standardów biznesowych i etycznych. Wytyczne te są realizowane konsekwentnie przez starannie dobrany zespół specjalistów, który z sukcesem wprowadza je w życie podczas przygotowywanych przez siebie wydarzeń kongresowych i konferencyjnych.

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys