Symposion

Rejestracja »
Podyplomowa Szkoła Polskiego Towarzystwa Alergologii

Podyplomowa Szkoła PTA

Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy do udziału w Podyplomowej Szkole PTA w 2014 roku!


Podyplomowa Szkoła PTA to propozycja skierowana do lekarzy specjalistów medycyny rodzinnej, pediatrii, chorób wewnętrznych, alergologii oraz innych lekarzy zainteresowanych zaburzeniami i chorobami alergicznymi, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w Szkole o wyjątkowym prestiżu w środowisku medycznym. Udział w Szkole jest bezpłatny.


Dlaczego warto poszerzać wiedzę i zdobywać doświadczenie w Podyplomowej Szkole PTA? Tylko u nas:

 

-> najwybitniejsi wykładowcy – niekwestionowane autorytety medyczne,

-> najwyższe standardy nauczania w komfortowych warunkach,

-> praktyczny charakter zajęć – panele dyskusyjne, sms’owy system zadawania pytań,

-> specjalne sesje – ciekawy przypadek z mojego gabinetu – omówienie (wywiad, diagnostyka, leczenie) przypadków wcześniej zgłoszonych e-mailowo przez lekarzy z danego ośrodka.

Specjalnie dla uczestników Podyplomowej Szkoły PTA w 2014 roku firma Symposion przygotowała dwa niezwykle ważne projekty:

 

Akademia Umiejętności Psychologicznej Lekarza – Wspólny projekt firmy Symposion oraz Laboratorium Psychologii Zdrowia w Grupie Firm Doradczych Values pod kierownictwem Jacka Santorskiego. Hasło przewodnie tych spotkań brzmi: ,,Co zrobić, żeby pacjentowi chciało się chcieć” – wykwalifikowani trenerzy podpowiedzą, jak motywować ,,trudnego” pacjenta, by stosował się do wskazań dotyczących leczenia.

 

Akademia Świadomości Prawnej
– Projekt opracowany wspólnie przez Symposion oraz firmę MedLegalis, zajmującą się na co dzień ochroną prawną zawodów medycznych. Podczas Szkoły będzie możliwość zadawania pytań natury prawnej naszym ekspertom na specjalnie przygotowanym stoisku,a na zakończenie konferencji odbędzie się sesja, podczas której eksperci przedstawią zasady prowadzenia dokumentacji medycznej pod kątem kontroli z ramienia NFZ w zakresie prawidłowości podjętego leczenia oraz zasadności i prawidłowości wystawiania recept.

 

 

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Symposion

 

O Podyplomowej Szkole Polskiego Towarzystwa Alergologicznego:


Podyplomowa Szkoła PTA to jedyny w Polsce cykl z tak długą tradycją, którego celem jest systematyczna edukacja pediatrów oraz lekarzy pierwszego kontaktu pionu pediatrycznego. Spotkania odbywają się regularnie od 2007 roku.

 

Jest to jedyne w Polsce bezpłatne spotkanie dla pediatrów i lekarzy rodzinnych, które cieszą się tak dużym zaufaniem lekarzy. W roku 2013 przeszkoliliśmy prawie 3000 lekarzy, a średnio w każdym spotkaniu wzięło udział prawie 230 osób.

* Lekarz uczestniczący w sympozjum uzyskuje punkty edukacyjne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie sposobów dopełnienia obowiązków doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów z dnia 06.10.2004r. zał. nr 3. Pełen tekst rozporządzenia:
http://static1.money.pl/d/akty_prawne/pdf/DU/2004/231/DU20042312326.pdf

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys