Symposion

Rejestracja »
Standardy w Pediatrii IV

List powitalny

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji: Standardy w Pediatrii IV, która odbędzie się w Bydgoszczy. Podczas konferencji będzie możliwość spotkania się w gronie specjalistów pediatrii, którzy aktywnie uczestniczą w spotkaniach naukowych, mających na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka sesji medycznych, które, mamy nadzieję, będą bardzo pomocne w codziennej pracy lekarza pediatry. Zapraszamy serdecznie do udziału w sesji nefrologicznej, gastroenterologicznej, endokrynologicznej oraz onkohematologicznej, w trakcie których zostaną poruszone niezwykle ważne i interesujące kwestie naukowe.

Zachęcamy wszystkich Państwa do skorzystania z możliwości jaką przygotowali dla Państwa organizatorzy, a mianowicie udziału w sesjach prowadzonych przez wybitnych ekspertów z wymienionych dziedzin. Jesteśmy przekonani, że to doskonała okazja do zadania wielu nurtujących lekarzy pediatrów pytań o sposoby podejścia do leczenia dzieci z różnymi dolegliwościami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji wierząc, że zarówno program naukowy o charakterze interdyscyplinarnym, jak i atmosfera konferencji spełnią Państwa oczekiwania.                

  

 Prof. dr hab. n. med.   

Mieczysława Czerwionka-Szaflarska  

Prof. dr hab. n. med.

Mariusz Wysocki
 

 

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys