Symposion

Rejestracja »
VII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

List powitalny

Szanowni Państwo!

 

W imieniu zespołu reumatologów dziecięcych z Kliniki Chorób Płuc i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz własnym mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kolejnej, już VII konferencji naukowo-szkoleniowej w Kazimierzu Dolnym.

Najbliższa konferencja, zatytułowana „Wyzwania w Reumatologii Dziecięcej” tym razem będzie miała formułę nieco odmienną od poprzednich spotkań. Chcemy przygotować dla Państwa  sesje wykładowe, przeplatane sesjami doniesień oryginalnych i przypadków klinicznych oraz „gorącymi tematami”. Wśród zaproszonych wykładowców znajdą się najwybitniejsi polscy reumatolodzy, pediatrzy i immunolodzy kliniczni, a tematyka wykładów będzie koncentrowała się na problemach diagnostycznych i terapeutycznych z codziennej praktyki reumatologa dziecięcego.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w konferencji poprzez prezentację pacjentów, którzy sprawiają  trudności diagnostyczne i lecznicze, a choroba związana jest z zaburzeniami ze strony tkanki łącznej.

Wraz z organizatorem konferencji firma Symposion będziemy Państwa oczekiwać w magicznym,  przepięknym Kazimierzu, tym razem w hotelu „Pensjonat Kazimierski”. Atmosfera miasta i miejsca obrad pozwoli Państwu oprócz dyskusji naukowych w bliskim sobie gronie reumatologów dziecięcych przeżyć niezapomniane wrażenia z wiosennego Kazimierza.

Do 15 lutego 2012 r. czekamy na zgłoszenia Państwa prezentacji.

 

Bardzo serdecznie zapraszamy!

 

prof. dr hab. n. med. Andrzej Emeryk

dr hab. n. med. Agnieszka Korobowicz-Markiewicz

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys