VI Kurs Kształcenia Ustawicznego PTE, Wisła 25-27 lutego 2010

Drodzy Przyjaciele, mili Goście VI Kursu Kształcenia Ustawicznego z endokrynologii, diabetologii i chorób metabolicznych.

Bardzo dziękujemy Państwu za wspólną naukę i zabawę podczas ostatniego lutowego weekendu w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Wprawdzie aura przypominała bardziej późną jesień niż schyłek zimy, ale pogoda ducha jaką przywieźliście Państwo z sobą  wynagradzała z nawiązką wszelkie spotykające nas wtedy kaprysy natury.

Oprócz wykładów, świetnych warsztatów ultrasonograficznych zrealizowanych na najnowocześniejszym sprzęcie długo wspominać będziemy zawody na stoku i ekwilibrystyczne zjazdy na naprawdę „byle czym”, tropikalne rytmy i takiż gorąc podczas wieczornych pląsów w Parku Wodnym Tropicana oraz fruwające marynary roztańczonych Gentelmanów i wspaniałe kreacje Pań podczas uroczystej kolacji połączonej z pełnymi uroku, nieprzemijającymi przebojami the Beatles.

Zapraszając do odwiedzenia fotogalerii z VI Kursu, już teraz serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w listopadowym Forum Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych, które odbędzie się w Krakowie pod znakomitym Patronatem Naukowym prof. Andrzeja Milewicza (bliższe informacje znajdziesz tutaj)