Standardy w Pediatrii III (2013 r.)

Blisko 300 pediatrów i lekarzy rodzinnych na konferencji w Międzyzdrojach.

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za udział w Konferencji Standardy w Pediatrii III, która odbyła się w dniach: 19-20 kwietnia 2013r. w Międzyzdrojach.

 

Ta interdyscyplinarna konferencja mająca charakter cyklicznej realizowana jest pod patronatem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Głównym założeniem konferencji jest wypracowanie w gronie wybitnych ekspertów wspólnych standardów pediatrycznych. Tematyka konferencji została podzielona na pięć istotnych bloków tematycznych. Podczas dwóch dni, wybitni eksperci z całej Polski, przestawili zalecenia i wytyczne dotyczące diagnostyki i leczenia w wybranych schorzeniach z zakresu pulmonologii, zaburzeń hemostazy, endokrynologii oraz immunologii, alergologii u dzieci i młodzieży.

Przewodniczącym Komitetu Naukowego i Organizacyjnego byli: Pan Profesor Jarosław Peregud-Pogorzelski oraz Pan Profesor Mieczysław Walczak.  

W Konferencji Standardy w Pediatrii III wzięło udział ponad 290 lekarzy.

Serdecznie dziękujemy Państwu za uczestnictwo i pozytywne opinie na temat wysokiego poziomu merytorycznego i organizacyjnego Konferencji.

Zespół SYMPOSION