Podyplomowa Szkoła PTP w Białymstoku (2011 r.)

Szanowni Państwo,

W ubiegłą sobotę 8 października 2011r. w Białymstoku odbyła się kolejna konferencja z cyklu Podyplomowa Szkoła Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, zorganizowana pod Patronatem Naukowym Prof. dr hab. n. med. Mieczysławy Szaflarskiej – Dyrektora Podyplomowej Szkoły PTP i Prof. dr hab. n. med. Janiny Piotrowskiej-Jastrzębskiej – Prezesa Oddziału Białostockiego PTP.

Było to kolejne spotkanie szkoleniowe dedykowane lekarzom pediatrom z regionu, po niezmiernie udanej Konferencji Pediatria na Podlasiu, Białowieża 9-10.09.2011r., organizowanej również pod Patronatem Prof. dr hab. n. med. Janiny Piotrowskiej-Jastrzębskiej.

Pragniemy wyrazić  ogromne zadowolenie z faktu, iż lekarze pediatrzy z regionu w tak dużej liczbie (180 uczestników !!!) przybyli na spotkanie. 

Już teraz anonsujemy kolejną – już przyszłoroczną – konferencję pediatryczną z cyklu Podyplomowa Szkoła PTP w Białymstoku, w terminie 2 czerwca 2012r.

Szanownych Państwa – lekarzy z regionu – zapraszamy jeszcze w tym roku do przyjazdu do Poznania, gdzie  w dniach 9-10 grudnia mamy przyjemność organizować V już Konferencję Ogólnopolską NOWOCZESNA PEDIATRIA. 

Dla zapoznania się ze szczegółami programowymi i organizacyjnymi – zapraszamy na oficjalną stronę internetową konferencji:  http://symposion.pl/v-nowoczesna-pediatria

Niechaj ta swoista rewizyta w mieście – siedzibie Firmy SYMPOSION okaże się dla Państwa źródłem nieocenionej wiedzy oraz wielu niezapomnianych przeżyć towarzyskich !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!