Forum Konsultantów Krajowych (2012 r.)

Szanowni Państwo, dziękujemy za obecność podczas konferencji Forum Konsultantów Krajowych, która odbyła się w dniach 2-3 marca br. w Hotelu InterContinental w Warszawie. Jesteśmy dumni z faktu, że Forum zgromadziło tak dużą liczbę znamienitych gości – Konsultantów Krajowych, Konsultantów Wojewódzkich, Ordynatorów, Kierowników Klinik oraz lekarzy internistów.

Forum Konsultantów Krajowych to spotkanie, które zgodnie z intencją pomysłodawców i jednocześnie przewodniczących konferencji – Pani Profesor Grażyny Rydzewskiej oraz Pana Profesora Jacka Imieli – jest interdyscyplinarną wymianą myśli i doświadczeń pomiędzy lekarzami doświadczonymi w poszczególnych dziedzinach chorób wewnętrznych, Krajowymi Konsultantami oraz zaproszonymi ekspertami. Właśnie interdyscyplinarność różnych dziedzin medycyny – zaprezentowanych podczas Forum - wykładowcy oraz uczestnicy wskazali jako największy atut konferencji.

Odczuwamy ogromną satysfakcję, że starania organizatorów, mające na celu przygotowanie spotkania na najwyższym poziomie merytorycznym oraz organizacyjnym zakończyły się sukcesem, o czym świadczą bardzo pozytywne opinie uczestników Forum. Dziękujemy za udział w konferencji i z prawdziwą przyjemnością zapraszamy na II Forum Konsultantów Krajowych, które odbędzie się w październiku 2013 roku.