Podyplomowa Szkoła PTP w Łodzi, Podyplomowa Szkoła PTA w Gdańsku (2012 r.)

Szanowni Państwo, dziękujemy za udział w kolejnych odsłonach Szkół Podyplomowych Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego (Łódź, 6 października) oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego (Gdańsk, 13 października).

Łódź gościła ponad 300 lekarzy pediatrów oraz lekarzy medycyny rodzinnej w ramach Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, której Dyrektorem jest Pani Profesor Mieczysława Czerwionka-Szaflarska. Dziękujemy za aktywny udział oraz pozytywne opinie pod adresem organizatorów.

Gdańsk, w której Podyplomowa Szkoła PTA pod przewodnictwem Pana Profesora Piotra Kuny odbyła się w tym roku po raz pierwszy gościł 180 alergologów oraz lekarzy innych specjalności zainteresowanych zaburzeniami i chorobami alergicznymi.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z kalendarium i udziału w Szkołach w drugiej połowie 2012 roku. Szczegóły można znaleźć pod następującymi adresami:

Podyplomowa Szkoła PTP http://symposion.pl/szkola-ptp/kalendarium

Podyplomowa Szkoła PTA http://symposion.pl/szkola-pta/kalendarium

 

Zachęcamy również do zaplanowania udziału:

w Podyplomowej Szkole Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego w 2013 roku http://symposion.pl/konferencje-i-kongresy?search=Pediatria

 

oraz Podyplomowej Szkole Polskiego Towarzystwa Alergologicznego w 2013 roku http://symposion.pl/konferencje-i-kongresy

 

Serdecznie zapraszamy

Marcin Kuryłło

PR & Marketing Manager

Symposion