Symposion

Rejestracja »
Optymalizacja podatkowa

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji Optymalizacja podatkowa poprzez Zagraniczny Fundusz Inwestycyjny, która odbędzie się 6 grudnia 2011 roku w Hotelu InterContinental w Warszawie.

 

Najważniejsze tematy konferencji:

  • Jak uzyskać oszczędności podatkowe? Fundusze inwestycyjne jako narzędzie biznesowe i prawne dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
  • Zwolnienie w podatku dochodowym funduszy inwestycyjnych a umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania – oszczędności w podatku dochodowym na poziomie dochodu z działalności operacyjnej , inwestycyjnej, a także dochodów osobistych polskich przedsiębiorców  z uwzględnieniem  zmian w treści przepisów warunkujących to zwolnienie, które mają obowiązywać w 2012 roku.
  • Zasada niedyskryminacji w Unii Europejskiej jako skuteczne narzędzie rozwoju działalności gospodarczej polskiego przedsiębiorcy w Polsce i zagranicą.

 

Konferencja jest skierowana do:

  • Właścicieli i zarządzających przedsiębiorstwami
  • Dyrektorów finansowych
  • Radców prawnych i adwokatów zajmujących się prawem gospodarczym i transakcyjnym
  • Doradców podatkowych, doradców finansowych, doradców inwestycyjnych

 

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Podczas konferencji organizatorzy zaprezentują fundusze inwestycyjne prywatne jako sposób rozwoju biznesu w Polsce. W szczególności, naszym celem jest wskazanie na te cechy funduszy inwestycyjnych, które pozwalają na oszczędności podatkowe w zgodzie z przepisami podatkowymi i zgodnie z wolą ustawodawcy. Jednocześnie, fundusz inwestycyjny może być wykorzystany dla zabezpieczenia prawnego poszczególnych inwestycji, pozyskania finansowania od niezależnych inwestorów, a także jako narzędzie budujące wartość przedsiębiorstwa.

 

Patronat naukowy: Patronat medialny: Organizator:
 

 

Partnerzy:

OpusTrust

Opus Trust


 

Experta Corporate & Trust Services S.A. Luksemburg

experta

Dexia Banque Internationale a Luxembourg

KPMG Cyprus

kpmg cyprus


 

 Bank of Cyprus

bank of cyprus

 Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys