Symposion

Rejestracja »
Optymalizacja podatkowa

Adres Symposion

Szanowni Państwo,

 

Otoczenie prawno – biznesowe w naszym kraju charakteryzuje się zmiennością i dużą dozą nieprzewidywalności. Ilość nie zawsze korzystnych zmian w regulacjach prawnych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce  przekracza bardzo często zdolności percepcji nawet najbardziej wykwalifikowanych przedstawicieli kadr zarządzających a przez to odbiera możliwość podjęcia zoptymalizowanych działań pozwalających odnaleźć najodpowiedniejszą ścieżkę rozwojową przedsiębiorstwa w danym momencie. W takich okolicznościach szczególnie cenne stają się możliwości, które związane są z faktem funkcjonowania Polski w strukturach uregulowań prawnych Unii Europejskiej, które bardzo często pozwalają na optymalizację rozwiązań prawnych dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstwa w zgodzie z przepisami istniejącymi w naszym kraju. Szczególnie ważne w tym kontekście staje się stworzenie dla zainteresowanych w tej materii przedstawicieli kadr zarządzających i właścicieli przedsiębiorstw odpowiedniego zaplecza edukacyjnego umożliwiającego zdobycie najaktualniejszej wiedzy w zakresie najkorzystniejszych potencjalnych  rozwiązań prawnych i możliwości ich wykorzystania w budowie udanego modelu biznesowego.

 

Wychodząc naprzeciw tej potrzebie firma Symposion, lider w dziedzinie organizacji przedsięwzięć naukowo - szkoleniowych, konferencji, zjazdów i kongresów, funkcjonujący z dużym powodzeniem od prawie 20 lat, chciałby zaprosić Państwa do skorzystania ze swojego doświadczenia w zakresie tworzenia programów edukacyjnych i we współpracy z najważniejszymi ekspertami w danej dziedzinie otworzyć cykl konferencji, warsztatów dyskusyjnych i seminariów w zakresie prawa podatkowego, prawa medycznego, powiernictwa. Nasze działania zainaugurujemy już 6 grudnia br. w Warszawie konferencją „Optymalizacja podatkowa poprzez Zagraniczny Fundusz” która przygotowana została we współpracy ze Stowarzyszeniem Powierników Polskich i objęta patronatem naukowym przez Prezesa Stowarzyszenia Panią Agnieszkę Rzepecką. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną fundusze inwestycyjne prywatne, znane w systemach prawnych części państw członkowskich Unii Europejskiej jako sposób rozwoju działalności gospodarczej w Polsce. Eksperci opowiedzą, czym jest fundusz inwestycyjny, o roli regulatora, depozytariusza, audytora, a także opartego na instytucji funduszu inwestycyjnego. Ich wystąpienia uwzględnią uwarunkowania polskiego rynku, jak i rynków zagranicznych, w szczególności doświadczenia przedsiębiorców (case studies).

 

Jesteśmy przekonani, iż nasza ogromna wiedza w zakresie organizacji przedsięwzięć edukacyjnych w powiązaniu z bardzo selektywnym doborem najważniejszych zagadnień merytorycznych wspartym o autorytet najważniejszych ekspertów w zakresie poruszanych tematów prawnych pozwoli zaproponować Państwu niepowtarzalną możliwość zdobywania wiedzy w zawsze miłej i profesjonalnej atmosferze naszych spotkań

 

Z poważaniem

Małgorzata Hein Olgierd Kubecki

Prezes Zarządu Symposion  Dyrektor Generalny

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys