Symposion

Rejestracja »
VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa

List powitalny

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,
Drodzy Przyjaciele,

Serdecznie zapraszam do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „KONTROWERSJE W NOWOTWORACH NEUROENDOKRYNNYCH”, która odbędzie się w Katowicach w dniach 28-29 marca 2014 roku.

Czas biegnie nieubłaganie, jednak z korzyścią dla naszej wiedzy i doświadczeń. Ta tradycyjne już organizowana przez Polską Sieć Guzów Neuroendokrynnych - szósta konferencja (a tak naprawdę ósma, wliczając dwie Konferencje Okrągłego Stołu) - będzie kolejnym spotkaniem polskich i zagranicznych ekspertów reprezentujących różne dziedziny medycyny, zajmujące się problematyką nowotworów neuroendokrynnych układu pokarmowego i płuc.

Wiemy coraz więcej, mamy coraz więcej doświadczenia w postępowaniu z nowotworami neuroendokrynnymi (NEN), ale jednocześnie coraz więcej dylematów i wyzwań. Katowicka konferencja przyjmie formułę szeroko pojętego forum dyskusyjnego - chcemy podzielić się z Państwem naszymi sukcesami, ale i wątpliwościami, jakie niesie codzienna praca kliniczna z chorym z nowotworem neuroendokrynnym. Nasze prawie 10-letnie doświadczenia w tej dziedzinie zostaną poddane weryfikacji w świetle coraz większej liczby opublikowanych badań klinicznych i algorytmów postępowania w GEP NEN.

Mam nadzieję, że „Kontrowersje w nowotworach neuroendokrynnych” będą kolejnym miłym spotkaniem, zainspirują owocne dyskusje, przyczynią się do jeszcze lepszej współpracy wszystkich zainteresowanych tą problematyką i dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Łączę serdeczne pozdrowienia i zapraszam do stolicy Śląska,

Beata Kos-Kudła

Przewodnicząca Polskiej Sieci Guzów Neuroendokrynnych

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys