Symposion

Rejestracja »

List powitalny

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w niezwykłym wydarzeniu dla obu naszych środowisk, jakim będzie I Ogólnopolska Konferencja Naukowa NEUROLOGIA DZIECI I DOROSŁYCH - JAK CHOROBY NEUROLOGICZNE EWOLUUJĄ OD DZIECIŃSTWA DO DOROSŁOŚCI, która odbędzie się w dniach 13-14 grudnia 2013 w Poznaniu. 

Planujemy spotkanie w gronie Koleżanek i Kolegów, zarówno specjalistów, jak i specjalizujących się w neurologii oraz neurologii dziecięcej, aby przyjrzeć się niezwykle istotnemu zagadnieniu potencjalnego wpływu chorób neurologicznych wieku dziecięcego na dorosłe życie pacjenta – na ewolucję chorób neurologicznych w czasie życia chorego. 

Jest to pierwsze tego typu spotkanie, które – żywimy taką nadzieję - pozwoli na wypracowanie całościowego podejścia do naszych pacjentów – niezależnie od wieku. Konferencja zgromadzi grono najwybitniejszych wykładowców z kraju, częstokroć monograficznie poświęconych omawianemu zagadnieniu, którzy dołożą wszelkich starań, aby program naukowy wydarzenia pełen był najszerzej dyskutowanych w ostatnim czasie gorących tematów i kontrowersyjnych zagadnień.

Miło nam poinformować Państwa, iż organizacja Konferencji powierzona została firmie SYMPOSION, która z dużą pieczołowitością i wyczuciem realizuje od prawie 20 lat najważniejsze przedsięwzięcia czołowych Towarzystw Medycznych w Polsce.

Z naszej strony pragniemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań, aby I Ogólnopolska Konferencja „Neurologia dzieci i dorosłych” w Poznaniu osiągnęła wysoki poziom naukowy i organizacyjny. Realizacja tych celów spełni nasze założenie podstawowe, jakim będzie pełna satysfakcja wszystkich jego uczestników. Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji.

Do zobaczenia w Poznaniu.

Serdecznie pozdrawiamy,


Prof. dr hab. n. med. Barbara Steinborn
Prezes Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Kozubski
Prezes Polskiego Towarzystwa Neurologicznego

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys