Symposion

Rejestracja »
IV Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej

Imprezy

Ceremonia Inauguracji

Data: 24 maja 2012 r.
Miejsce: sala bankietowa 

 

Harmonogram Ceremonii Inauguracji

18.00-19.30 Część oficjalna

Prowadzenie:
prof. dr hab. n. med. Andrzej Steciwko, dr n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas


19.30-20.30 Występ Agnieszki Różańskiej z programem Pozytywka

 

Recital Pozytywka w wykonaniu Agnieszki Różańskiej z zespołem
Recital Pozytywka niesie w sobie ogromne pokłady dobrej i pozytywnej energii, bo taka też jest Agnieszka... Aktorka odsłania przed nami cały wachlarz kobiecych póz. Znajdziemy tu i wariatkę, i szaloną z miłości dziewczynę. Będzie miejsce na szalone tempo i na liryczny oddech. Artystka z przymrużeniem oka zaśpiewa o znienawidzonej rodzinie, o narzeczonych i o prosektorium (w rytmie gospel!), w którym wszyscy się kiedyś znajdziemy. Zaprosi nas do Wilanowa na spacer oraz opowie historię pewnej niezakochanej Maryli, z powodu której powstawały arcydzieła polskiej literatury. A do tego wszystkiego – śmiały i dowcipny dialog z publicznością!

Agnieszka Różańska – aktorka teatralna i filmowa, absolwentka PWSFTviT w Łodzi, aktorka Teatru Nowego w Poznaniu. Ma w dorobku wiele ważnych ról teatralnych oraz kreacje m.in. w takich filmach i serialach jak: Kroll, Szczur, Dzieje Mistrza Twardowskiego, Poznań 56, 13. posterunek, Zakochani, Miodowe lata (niezapomniana rola Pameli Marszałek). Zdobywała nagrody na konkursach piosenki w Opolu i Sopocie oraz piosenki aktorskiej we Wrocławiu. Ma dziesięcioletnie doświadczenie współpracy jako solistka z orkiestrą Zbigniewa Górnego.

 Już dziś serdecznie Państwa zapraszamy!

 

Impreza Towarzysząca

Data: piątek 25 maja 2012 r., godz. 20.00
Miejsce: Hotel Gołębiewski, sala bankietowa

Impreza o charakterze muzyczno-tanecznym w stylu lat 20 przy wtórze muzyki na żywo w wykonaniu zespołu Commers Band. Big Band’owe amerykańskie brzmienie i wyczuwalny puls oparty na stylach muzycznych jak: swing, boogie, rock & roll, samba, cha-cha, walc, tango, reggae, pop, dance, funk i soul gwarantują dobrą zabawę do białego rana. W trakcie imprezy będzie można skorzystać z dodatkowych atrakcji nawiązujących do tematyki spotkania!

Udział w Imprezie Towarzyszącej wyłącznie na podstawie zaproszenia,
które otrzymają osoby wcześniej rezerwujące udział w imprezie.

Obowiązuje strój nawiązujący do lat 20-tych!

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys