Symposion

Rejestracja »
IV Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej

List powitalny

Dostojni Goście,
Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy

 

Jest mi niezmiernie miło w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego zaprosić Państwa na IV Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Kongres ten odbędzie się w Karpaczu w dniach 24 - 26 maja 2012 roku, w przepięknych salach kongresowych Hotelu Gołębiewski.

Do udziału w Kongresie przyjęli zaproszenie liczni wykładowcy, przyjaciele medycyny rodzinnej, którym serdecznie dziękuję.

Tematy wykładów są niezmiernie ciekawe i spełniają Państwa oczekiwania wyrażone w licznej korespondencji. Kongres jest ważnym wydarzeniem naukowo-szkoleniowym, nie tylko dla lekarzy rodzinnych ale również dla lekarzy innych specjalności, lekarzy w trakcie specjalizacji, stażystów i studentów.

Obrady odbywać się będą w 4 salach (plenarnej, 2 satelitarnych i plakatowej), odbędzie się 15 sesji plenarnych, 14 satelitarnych i 6 plakatowych.

Kongresowi towarzyszyć będą jak zawsze imprezy towarzyszące, które pozwolą na wypoczynek i relaks po trudzie całego dnia obrad.

Jestem głęboko przekonany, że po raz kolejny zobaczymy się w szerokim gronie nie tylko członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej i innych lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, ale też w gronie specjalistów różnych dyscyplin medycyny, a zwłaszcza w gronie przyjaciół.

 

Życzę Państwu miłego pobytu w Karpaczu.

 

Do zobaczenia!

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

Prezes Zarządu Głównego

Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej

Prof. zw. dr hab. Andrzej Steciwko

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys