Symposion

Rejestracja »
III Krakowskie Dni Hepato-Gastroenterologiczne

List powitalny

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny możemy zaprosić Państwa do Krakowa na Konferencję naukowo-szkoleniową  „III Krakowskie Dni Hepato-Gastroenterologiczne“, którą organizuje Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii z Katedrą Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Zakaźnych Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Konferencja odbędzie się w dniach 4-5 marca 2011 roku w pięknych pomieszczeniach Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Zamiarem organizatorów jest przedstawienie Państwu postępów w wybranych zagadnieniach współczesnej gastroenterologii i hepatologii, a realizacji tego podjęło się grono najwybitniejszych zaproszonych wykładowców z wiodących ośrodków klinicznych w Polsce. Poza umożliwieniem Państwu spotkania naukowego z najwyższej klasy gastroenterologami, zamiarem naszym jest także zaproponowanie spędzenia wolnych chwil w gronie kolegów, w atmosferze starego Krakowa.

Jestem przekonany, że program naukowo-szkoleniowy i towarzyski nie zawiedzie Państwa oczekiwania, a pobyt w pięknym Krakowie dobrze zapisze się w Państwa pamięci.

Prof. dr hab. med. Tomasz Mach
Przewodniczący Komitetu Naukowego

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys