Symposion

Akademia Świadomości Prawnej Symposion

Wykładowcy

Wykłady podczas konferencji będą prowadzili dla Państwa prawnicy na stałe współpracujący z firmą MedLegalis, pod patronatem merytorycznym Adwokata Łukasza Płazy.

 

Adwokat Łukasz Płaza - absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie w Toruniu, zdobył aplikację prokuratorską w okręgu Prokuratury Okręgowej w Toruniu i zdał państwowy egzamin prokuratorski zorganizowany przez Ministra Sprawiedliwości - Prokuratora Generalnego. Wpisany na listę radców prawnych w maju 2008 roku, natomiast na listę adwokacką w 2011 roku. Laureat nagrody Profesjonalista Roku 2012 w województwie wielkopolskim w kategorii adwokat.

 

Współpracuje z Rzecznikiem Praw Lekarza Okręgowej Izby Lekarskiej w Toruniu przy opracowaniu projektu nowelizacji ustawy o izbach lekarskich w zakresie ustawowego uregulowania funkcji Rzecznika Praw Lekarza. Specjalizuje się w zakresie prawa medycznego i farmaceutycznego.

 
 

O firmie MedLegalis: 

 

Misją MedLegalis jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pracy osobom wykonującym zawody medyczne poprzez stały dostęp usług prawnych. 

 

Firma MedLegalis zajmuje się ochroną prawną zawodów medycznych, lekarzy, farmaceutów, lekarzy dentystów, lekarzy medycyny estetycznej, pielęgniarek i położnych, świadcząc swoje usługi w sposób abonamentowy i zapewniając swoim klientom bezpieczeństwo i wyjątkowy komfort pracy. W ramach usługi klienci MedLegalis uzyskują NIELIMITOWANY dostęp do prawników specjalizujących się w prawie medycznym, gospodarczym i odszkodowawczym. W ramach miesięcznego abonamentu MedLegalis gwarantuje doradztwo prawne, ekspertyzy prawne, analizę umów, odpowiedzi na pozwy i sprawy związane z organami kontrolnymi, w tym z NFZ etc.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Symposion

ul. Obornicka 229, 60-650 Poznań
tel. 61 662 81 70, fax 61 662 81 71

symposion.pl

realizacja: insys