Aktualności

Jedno z najważniejszych wydarzeń w roku

Szanowni Państwo, w najbliższych dniach 2-3 marca w Hotelu InterContinental w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku - skierowane do środowiska medycznego – Forum Konsultantów Krajowych.

Zdaniem Przewodniczących Forum – Pani Profesor Grażyny Rydzewskiej oraz Pana Profesora Jacka Imieli – spotkanie jest próbą znalezienia rozwiązania na codzienne interdyscyplinarne problemy lekarzy, to próba skondensowania w pigułce kluczowych wiadomości, uznanych za najważniejsze przez ekspertów z każdej specjalności, to próba wypracowania forum dyskusyjnego pomiędzy lekarzami doświadczonymi w poszczególnych dziedzinach chorób wewnętrznych, Krajowymi Konsultantami oraz zaproszonymi ekspertami.

Poza sesjami wykładowymi organizatorzy zaplanowali możliwość spotkania w mniejszym gronie z wybranymi ekspertami i omówienia najważniejszych w codziennej pracy lekarzy kwestii.

Na zakończenie Forum Konsultantów Krajowych firma Symposion, wspólnie z mgr prawa dr n. med. Justyna Zajdel, przygotowała unikatową w skali kraju sesję poświęconą prawnym aspektom funkcjonowania lekarzy i jednostek organizacyjnych służby zdrowia. Mamy nadzieję, że w kontekście ostatnich zmian w ustawie refundacyjnej, zawsze aktualny komentarz do przepisów, okaże się dla uczestników nieocenioną pomocą.

Akademia Świadomości Prawnej to projekt realizowany w 2012 roku przez firmę Symposion podczas konferencji, zjazdów i kongresów, który ma na celu pomoc lekarzom wszystkich specjalności w postępowaniu zgodnie z prawem medycznym, oraz uniknięcie ewentualnych kłopotów powstałych z niewłaściwego, samodzielnego interpretowania skomplikowanych przepisów prawa.

Po intensywnych obradach poświęconych najbardziej aktualnym problemom medycznym, organizatorzy zapraszają na niezwykły wieczór kulturalny: „Zimy żal – czyli piosenki Starszych Panów”. Soliści: Magda Umer, Piotr Machalica, Zbigniew Zamachowski. Aktorom towarzyszy zespół muzyczny – trio – fortepian, bas i perkusja. Spektakl “Zimy Żal – czyli Piosenki Starszych Panów” to fragmenty przedstawienia z 1989 roku, według scenariusza i w reżyserii Magdy Umer, które miało swoją premierę podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. “To są najpiękniejsze piosenki z repertuaru Starszych Panów. Są piękne, mądre, dowcipne, wiecznie aktualne. Jeżelisą jeszcze ludzie, którzy ich nie znają, to ważne, żeby je poznali, bo dzięki nim będą lepszymi i wrażliwszymi ludźmi” - powiedziała Umer.

 

Szczegółowe informacje o konferencji, w tym program, rejestracja i opłaty znajdują się na stronie: symposion.pl/forum-konsultantow

 

Serdecznie zapraszamy

Marcin Kuryłło

PR & Marketing Manager

Symposion

Powrót do aktualności