Aktualności

250 pediatrów i lekarzy rodzinnych na konferencji w Bydgoszczy

Serdecznie dziękujemy za udział w Konferencji Standardy w Pediatrii IV, która odbyła się 28 czerwca 2014 r. w Bydgoszczy. W konferencji wzięło udział 250 lekarzy.

Ta interdyscyplinarna konferencja mająca charakter cykliczny realizowana jest pod patronatem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Głównym założeniem konferencji jest wypracowanie w gronie wybitnych ekspertów wspólnych standardów pediatrycznych. Tematyka konferencji została podzielona na sześć istotnych bloków tematycznych – nefrologia, gastroenterologia, onkohematologia, endokrynologia, antybiotykoterapia w oczach mikrobiologa i pediatry – panel dyskusyjny oraz sesja varia.

Sesje prowadzone przez wybitnych ekspertów z wymienionych dziedzin stworzyły doskonałą okazję do zadania wielu nurtujących lekarzy pediatrów pytań o sposoby podejścia do leczenia dzieci z różnymi dolegliwościami.

Przewodniczącymi Komitetu Naukowego i Organizacyjnego byli: Pani Profesor Mieczysława Czerwionka-Szaflarska oraz Pan Profesor Mariusz Wysocki. 

Serdecznie dziękujemy Państwu za uczestnictwo i pozytywne opinie na temat wysokiego poziomu merytorycznego i organizacyjnego Konferencji.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z Konferencji:

 

Powrót do aktualności