Aktualności

Konferencyjna jesień z SYMPOSION

Szanowni Państwo,

jesień z SYMPOSION zapowiada się niezwykle ciekawie. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę konferencji. Jesteśmy przekonani, że warstwa merytoryczna tworzona przez wybitnych przedstawicieli świata medycznego spełni rosnące Państwa zapotrzebowanie na wiedzę. Jako gospodarze zadbaliśmy o Państwa komfort oraz chwile odpoczynku i wytchnienia od intensywnej nauki. W programach znajdą Państwo wiele atrakcji, które z pewnością uprzyjemnią pobyt na naszych konferencjach.

 

Jesienny cykl konferencji rozpoczyna

Podyplomowa Szkoła Polskiego Towarzystwa Alergologicznego

Spotkamy się z Państwem w Gdańsku, 5 października br. Spotkaniu przewodniczy Pan Profesor Piotr Kuna Dyrektor Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego wydarzenia na stronie pod adresem:

http://symposion.pl/szkola-pta/kalendarium/gdansk--5-pazdziernika

 

12 października br. w Łodzi odbędzie się spotkanie z cyklu

Podyplomowa Szkoła Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Patronat nad tym spotkaniem objęła Pani Profesor Mieczysława Czerwionka-Szaflarska Dyrektor Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Pani Profesor Teresa Woźniakowska-Gęsicka Prezes Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Wśród tematów wiodących znajdą się m.in. zakażenia układu oddechowego, interakcje leków w pediatrii, biegunka i czynnościowe zapalenie stolca u dzieci, astma oskrzelowa u dzieci, szczepienia ochronne, standardy postępowania w gorączce i bólu u dzieci ze szczególnych uwzględnieniem bólów głowy oraz wiele innych.

Szczegóły wydarzenia na stronie www pod adresem:

http://symposion.pl/szkola-ptp/kalendarium/lodz--12-pazdziernika-2013

 

19 października br. pediatrzy spotkają się w Szczecinie na konferencji z cyklu Podyplomowa Szkoła Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Szczegóły pod adresem:

http://symposion.pl/szkola-ptp/kalendarium/szczecin--19-pazdziernika

a alergolodzy spotkają się w Warszawie na bliźniaczym spotkaniu – Podyplomowa Szkoła Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Szczegóły organizacyjne oraz program pod adresem:

http://symposion.pl/szkola-pta/kalendarium/warszawa--19-pazdziernika

 

Już wkrótce na naszej stornie pojawią się relacje z minionych spotkań oraz zapowiedzi kolejnych ciekawych wydarzeń.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w naszych konferencjach.

 

Pozostajemy do pełnej Państwa dyspozycji.

 

Zespół SYMPOSION

Powrót do aktualności